Путін не змінив ставлення до війни проти України і не бажає вести переговори — посол Німеччини в РФ

Поділитися
Путін не змінив ставлення до війни проти України і не бажає вести переговори — посол Німеччини в РФ © EPA/ FELIPE TRUEBA
На думку дипломата, немає підстав вважати, що після виборів Путін змінить свою позицію щодо переговорів.  

Президент Росії Владімір Путін жодним чином не змінив ставлення до війни проти України і абсолютно не прагне переговорів, вважає посол Німеччини в РФ Александер Ламбсдорф. Про це повідомляє DW.

“Путін щойно ще раз підтвердив свої військові цілі, він взагалі не бажає вести переговори”, - сказав Ламбсдорф в інтерв'ю Redaktionsnetzwerk Deutschland.

На його думку, немає жодних підстав припускати, що після виборів президента Росії наступного року Путін змінить своє ставлення.

Також Ламбсдорф вважає, що Путін з великою ймовірністю  буде переобраний. За його словами, "ніяких розломів у путінській системі" наразі не помітно, а також немає ознак того, що здоров'я лідера Кремля "може бути не в найкращому стані". Підстав вважати, що Путіна хтось замінить, немає, сказав Ламбсдорф.

Дипломат також оцінив ефект західних санкцій проти РФ, назвавши їх дієвими. Він додав, що подальше посилення обмежень з боку ЄС могло б бути ефективним, але, зазначив, що це не "вимикач світла". 

"Ви не можете запровадити санкції і в той же момент поміняти поведінку сторони, що підпадає під них", - пояснив Ламбсдорф.

Проте, за його словами, обмежувальні заходи покликані "максимально підвищити ціну за певні дії", і у випадку з РФ можна вважати, що так і відбувається.

Крім того, посол заявив, що спостерігається обережний відхід росіян від підтримки війни проти України. Він вважає, що на зміну підтримці війни приходить "нечітке прагнення миру", а також бажання повернутися до нормального життя, на що вказують соцопитування. Жителів РФ турбує інфляція та обмеження можливості пересуватися світом через санкції, що, своєю чергою, посилює відповідні тенденції.

Україна наголошує, що переговори з РФ можливі лише після повної деокупації усіх тимчасово захоплених територій.  Але у світових залаштунках уже обговорюють, якими можуть бути компроміси на переговорах. ZN.UA поцікавилося думкою українців на цю тему, провівши разом із Центром Разумкова соціологічне дослідження. Про деякі його результати — в статті редакторки міжнародного відділу ZN.UA Тетяни СиліноїУкраїну готують до переговорів із Росією? Що про це думають українці”.

Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі