"Я відпрацюю кожну копійку" - підприємства оборонної промисловості внесли заставу за Пашинського

Поділитися
© Сергій Пашинський / Facebook
Колишній депутат повідомив, що повертається до своїх обов'язків.

Підприємства-члени Національної асоціації підприємств оборонної промисловості National Association of Ukrainian Defense Industries внесли повну заставу за колишнього народного депутата Сергія Пашинського - 272 млн грн. Пашинський вийшов на волю, про це він сам повідомив у Facebook. 

"Тільки що підприємства - члени Національної асоціації підприємств оборонної промисловості National Association of Ukrainian Defense Industries / NAUDI внесли за мене повну заставу. Я вийшов на свободу. Я дуже вдячний за таку колосальну підтримку, але мені водночас дуже соромно, що кошти, які повинні були бути використані для виробництва зброї, використані на заставу для мене по фейкових звинуваченнях. Я відпрацюю кожну копійку і доб’юся повернення цих коштів", - написав Пашинський.

Колишній депутат написав, що повертається до своїх обов’язків. "Більше зброї, більше боєприпасів. Тільки перемога! Сподіваюсь, від цих завдань сильно мене відволікати не будуть! Крім того, ми вже подали заяву про злочин щодо фальсифікації нібито моїх "розмов", - додав він.

Водночас, як зазначали у САП, після внесення застави Пашинський повинен здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну, та носити електронний засіб контролю.

Нагадаємо, Вищий антикорупційний суд України заарештував колишнього депутата Верховної Ради Сергія Пашинського з альтернативою застави у розмірі 272 млн грн. НАБУ та САП оголосили Пашинському підозру в організації злочинної схеми із заволодіння арештованих у 2014 році "нафтопродуктів Курченка" на майже 1 млрд грн.

Ще 13 лютого ВАКС заарештував іншого імовірного співорганізатора схеми крадіжки “нафтопродуктів Курченка” Сергія Тищенка з альтернативою застави 360 млн грн. Пашинському та Тищенку інкримінують створення та керівництво злочинною організацією (ч. 1 ст. 255 КК) та заволодіння майном в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК).

У 2020 році суд ухвалив рішення про спеціальну конфіскацію на користь держави вищезгаданих нафтопродуктів та грошових коштів, отриманих від їх реалізації. Однак, за даними слідства, весь обсяг нафтопродуктів та всі виручені від їх реалізації кошти на той час вже були привласнені учасниками злочинної організації, а державний бюджет отримав збитки у розмірі щонайменше 967 млн грн.

Про цей кейс та схему привласнення пального у статті для ZN.UA "Путін усіх помирить?" писав колись директор ТОВ "Консалтингова група А-95" Сергій Куюн.

Зазначимо, що колишній голова парламентського комітету нацбезпеки і оборони ВРУ Сергій Пашинський був фігурантом принаймні трьох кримінальних проваджень щодо розкрадань в оборонній сфері.

Так Сергія Пашинського і тодішнього заступника секретаря РНБО Олега Гладковського підозрювали в зловживання в "Укроборонпромі.  Детальніше про цей корупційний скандал читайте у статті Дмитра Менделєєва "Мародери країни відрубаних рук..." та інших його матеріалах.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі