Збірна України по футболу виграла у чилійців

© football.ua
У товариському матчі збірна команда України по футболу отримала перемогу над збірною Чилі 2:1.
У товариському матчі 7 вересня збірна команда України по футболу отримала перемогу над збірною Чилі 2:1.Підопічні Юрія Калітвінцева з самого початку матчу заволоділи ініціативою. Протягом перших десяти хвилин українці створили два непогані моменти, які мали всі шанси стати гольовими. У першому відмінно пробив Євгеній Коноплянка, але м'яч пролетів над поперечиною. У другому повинен був забивати Анатолій Тимощук, але так і не зміг тямущо попасти по м'ячу після хорошої передачі під удар від Олега Гусєва. До середини першого тайму проявив себе і Андрій Шевченко. Правда, капітанові команди абсолютно не таланило. Після помилки Марко Естрада в своєму штрафному майданчику, Шевченко пробив набагато вище за ворота. Через деякий час пробив, здавалося, у площину воріт, але ігровий снаряд пройшов в декількох сантиметрах від штанги. У черговому моменті капітан українців трохи затримався з ударом і воротар чилійців Луїс Марін встиг на нього зреагувати. Незважаючи на серію невдач на останньому рубежі, під завісу першого тайму підопічні Юрія Калітвінцева все ж зуміли вийти вперед. Гусєв заробив дуже небезпечний штрафний для своєї команди метрах в 22-х від воріт Маріна. Шевченко викотив м'яч під удар Ракицькому, а той потужно пробив низом – невеликий рикошет і м'яч виявився у воротах. Подвоїти перевагу міг Олег Гусев на 42-ій хвилині, але, після пасу Андрія Шевченка, не зумів попасти у ворота. У другому таймі команда «синьо-жовтих» виглядала дещо втомленою і млявою. Чилійці спробували використати це на свою користь, але до гола у ворота української збірної справа не дійшла. Зате на 65-ій хвилині Олександр Алієв з відстані 26 метрів загнав м'яч в дальній верхній кут воріт Маріна. Рахунок став 2:0. Після серії замін, збірній Чилі удалося відіграти один м'яч. Хосе Педро Фуенсаліда, що вийшов на заміну, зробив точну коротку передачу на Іслу, який з-під захисника точно пробив в далекий кут. Сталося це на 87-ій хвилині матчу і зрівняти рахунок суперники українців вже не змогли. 2:1 - перемога української збірної.