Промисловому бізнесу краще розраховувати на місцеву або власну генерацію, вважає “Укренерго”

Поділитися
Промисловому бізнесу краще розраховувати на місцеву або власну генерацію, вважає “Укренерго” © depositphotos/DriftingLight
Імпорт не замінить зруйновані системи передач електроенергії

Промислові споживачі мають спрямувати зусилля на локальну генерацію у своєму регіоні чи на власному виробництві електроенергії, повідомляє “Укренерго” з посиланням на голову правління НЕК «Укренерго» Володимира Кудрицького.

Збільшення імпорту, коли російські ракетні та шахедні атаки спрямовуються на лінії передачі, не зможе стати рятівним колом. Забезпечення надійного живлення електроенергією можливе без обмежень тоді, коли є власний резерв.

«Зараз питання не у відсутності електроенергії в системі в цілому, а саме в обмеженні живлення енерговузла внаслідок російських атак. Тому імпорт саме в цій ситуації не сильно врятує промислових споживачів,  їх врятує якась внутрішня генерація, яка в цьому вузлі, в цьому районі існує. Але, безумовно, в неї треба вкласти кошти, її треба реконструювати. Вона часто  і належить  самим цим промисловим споживачам», – говорить керівник «Укренерго».

Зосередження генерації у великих енергетичних вузлах і її розподіл для споживачів дає змогу ворогу активно впливати на енергетичну систему України. Саме тому замість концентрації об'єктів енергетики у невеликій кількості навколо найбільших споживачів, треба прийти до децентралізованої системи, яка унеможливлює ефективність навіть постійних масованих атак Росії по енергосистемі України. Спорудження та робота невеликих, але у великій кількості енергетичних джерел створить стійку мережу, яка не буде залежна від централізованого постачання і таким чином навіть за виведення з ладу магістральних ліній і систем, електроенергія буде надходити і для населення, і для роботи економічних суб'єктів.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі