Зеленський назвав, хто з американських бізнесменів підтвердив «масштабні інвестиції» в Україну після війни

Поділитися
Зеленський назвав, хто з американських бізнесменів підтвердив «масштабні інвестиції» в Україну після війни © Володимир Зеленський / Telegram
Президент зустрівся з інвесторами від час візиту до США

Під час візиту до Сполучених Штатів цього тижня президент України Володимир Зеленський зустрівся також із представниками американського бізнесу – підприємцями та керівниками найбільших інвестиційних фондів США.

Президент у себе в Telegram-каналі перелічив наступних представників американського бізнесу: 

  • Майкл Блумберг, 
  • Ларрі Фінк, 
  • Філіпп Гільдебранд, 
  • Білл Акман, 
  • Баррі Стернліхт, 
  • Кен Гріффін, 
  • Джонатан Грей, 
  • Ерік Шмідт, 
  • Роберт Крафт та інші. 

«Обговорили перспективи залучення бізнесу до відбудови України та реалізації інвестиційних проєктів. Американські підприємці та фінансисти підтвердили готовність здійснювати масштабні інвестиції в нашу країну одразу після завершення війни та отримання гарантій безпеки», – повідомив президент Зеленський.

Нагадаємо, Зеленський, за підсумками зустрічей з президентом США Джо Байденом і конгресменами США, анонсував приємні сюрпризи для України та заявив: «Багато чого веземо в Україну». 

Раніше американські експерти пояснили, чому Україні недостатньо «Плану Маршалла». Вони вважають, що держава має створити умови для залучення приватних інвесторів, бо коштів донорів буде недостатньо. 

14 вересня Байден оголосив, що призначив Спеціальним представником США з питань економічного відновлення України колишнього міністра торгівлі США (2013-2017) Пенні Пріцкер, яка має українське коріння. Вона має керувати зусиллями США на допомогу відновленню української економіки, працюючи із приватним сектором, українським урядом та міжнародними фінансовими інституціями. 

Партнери запевняють, що Україну без підтримки не залишать. Але чи варто розслаблятися? Вже нині є коло невирішених питань, пов’язаних із зовнішнім фінансуванням. «Чому Україні потрібен план Б: що робити з економікою, якщо зовнішньої допомоги виявиться недостатньо» пояснюють Вадим Башта та Сергій Следзь у статті для ZN.UA.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі