"Динамо" завершило тренувальний збір перемогою над чемпіоном Молдови

© Сайт ФК "Динамо Київ"
Кияни розібралися з "Шерифом".

Київське "Динамо" провело заключний контрольний поєдинок на другому тренувальному зборі у Туреччині.

Суперником команди Олександра Шовковського був чемпіон Молдови "Шериф", а матч завершився перемогою "Динамо" з рахунком 2:0.

Перший тайм пройшов з перевагою динамівців, але без голів. Обидва м'ячі кияни забили після перерви. Спочатку Буяльський скористався пасом з гострого кута від Ваната та відправив м'яч у фактично порожні ворота. Крапку у грі після пасу Буяльського поставив Волошин, який потужним ударом не залишив шансів воротарю.

"Динамо" – "Шериф" – 2:0

Голи: Буяльський, 58, Волошин, 80

"Динамо": Бущан, Вівчаренко, Попов, Міхавко (Дячук, 64), Караваєв, Бражко, Шепелєв (Шапаренко, 46), Буяльський, Кабаєв (Беніто, 70), Волошин, Ванат

Відеоогляд матчу

Свій перший офіційний матч після зимової паузи "Динамо" проведе 25 лютого проти "Металіста 1925".

Раніше повідомлялося, що до тренувань після травми повернувся один із лідерів "Динамо".