США запровадили санкції проти компаній, пов'язаних з угодами про торгівлю зброєю між Північною Кореєю та РФ

Поділитися
США запровадили санкції проти компаній, пов'язаних з угодами про торгівлю зброєю між Північною Кореєю та РФ © unsplash/micha_braendli
Вашингтон бореться з тими, хто намагається підтримати війну Росії проти України. 

Сполучені Штати в середу, 16 серпня, запровадили санкції проти трьох компаній, яких вони звинуватили у зв'язках з угодами про торгівлю зброєю між Північною Кореєю та РФ, оскільки Вашингтон посилив боротьбу з тими, хто намагається підтримати війну Росії проти України. Про це повідомляє Reuters.

У заяві Міністерства фінансів США йдеться про те, що Росія все частіше змушена звертатися до Північної Кореї та інших союзників для підтримки своєї війни проти України, оскільки витрачає боєприпаси і втрачає важку техніку на полі бою.

Це черговий крок Вашингтона, який запровадив низку санкцій проти Росії з початку повномасштабної війни. 

"Сполучені Штати продовжують викорінювати незаконні фінансові мережі, які намагаються спрямувати підтримку з Північної Кореї до російської військової машини", - заявив заступник міністра фінансів з питань тероризму та фінансової розвідки Брайан Нельсон.

"Разом з нашими союзниками і партнерами ми залишаємося відданими справі викриття і припинення торгівлі зброєю, що лежить в основі жорстокої війни Путіна проти України", - додав він.

Об'єктами нових санкцій стали Товариство з обмеженою відповідальністю Verus, ТОВ Defence Engineering, а також компанія Versor S.R.O..

Міністерство фінансів США заявило, що громадянин Словаччини Ашот Мкртичев, який вже перебуває під санкціями США, є президентом Versor, засновником і власником Verus та директором Defense Engineering.

Вашингтон звинуватив Мкртичева у переговорах з північнокорейськими та російськими чиновниками з метою організації потенційних планів передачі понад двох десятків видів зброї та боєприпасів до Росії в обмін на товари для Північної Кореї.

Санкції заморожують будь-які американські активи фігурантів списку і, як правило, забороняють американцям мати з ними справу. Ті, хто бере участь у певних транзакціях з суб'єктами, що потрапили під санкції, також можуть бути покарані.

Раніше представник Держдепартаменту США Ведант Патель заявляв, що Росія хоче розширити військову співпрацю з КНДР.

Нема практично найменшого сумніву в тому, що Росія «підгодовує» КНДР продовольством і технологіями в обмін на постачання озброєнь і підтримання напруженості в регіоні щодо найближчих союзників США — Південної Кореї та Японії. Логіка проста — що більше Вашингтон зосереджений на Азії, то менше в нього часу й ресурсів підтримувати Україну на європейському театрі воєнних дій. На що розраховує Кремль і як він має намір використовувати у власних цілях Пхеньян і Пекін, читайте в статті посла України в Японії Сергія Корсунського «Путін готується до ескалації — відразу на двох фронтах».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі