Південнокорейська компанія реконструює аеропорт «Бориспіль»: як і коли це станеться

Поділитися
Південнокорейська компанія реконструює аеропорт «Бориспіль»: як і коли це станеться © Facebook/Міжнародний аеропорт "Бориспіль"
Також хочуть відновити знищені Росією об'єкти енергетичної інфраструктури.

Південнокорейська будівельна компанія Hyundai Engineering & Construction приєднається до післявоєнної відбудови України. Корейці підписали угоду з міжнародним аеропортом "Бориспіль", яка передбачає реконструкцію злітно-посадкових смуг та будівництво нового вантажного терміналу, повідомляє The Korea Herald.

Будівельні роботи розпочнуть після закінчення російсько-української війни. У Борисполі компанія використає свій досвід, набутий у аеропортах Південної Кореї, Сінгапурі та Перу.

Також Hyundai E&C планує приєднатися до проєктів реконструкції в інших сферах. Зокрема разом із Україною компанія працюватиме над відновленням енергетичної інфраструктури, яка постраждала внаслідок ракетних обстрілів Росії.

«Для прискорення післявоєнної відбудови України Hyundai E&C розглядає всі проєкти, де компанія може використати свої ноу-хау, накопичені за всю історію відбудови Південної Кореї», - наголосив генеральний директор Hyundai E&C Юн Янг-Джун.

Міжнародний аеропорт "Бориспіль" є найбільшим аеропортом в Україні. Він розташований приблизно в 29 кілометрах на південний схід від Києва. До повномасштабного вторгнення Росії в Україну аеропорт відповідав за 62% пасажирських перевезень та 85% вантажних авіаперевезень країни.

Нещодавно президент Володимир Зеленський провів переговори з очільником Південної Кореї Юн Сок Йолем. Сторони обговорили реалізацію "Формули миру", питання повернення депортованих Росією українців та підготовку Глобального саміту миру.

Раніше Південна Корея відправила в Україну черговий військово-транспортний літак із гуманітарною допомогою та нелетальними військовими засобами. Цього року Уряд Південної Кореї виділив на підтримку України 150 млн доларів.

Загалом російська агресія проти України підштовхнула НАТО до розширення географічного сприйняття загроз із регіонального до глобального рівня та до тіснішого співробітництва з азійськими партнерами. Як Південна Корея та інші країни Тихоокеанського регіону можуть допомогти перемогти Україні? Про це пише журналістка Наталія Бутирська у своїй статті «Як російський фактор впливає на постачання зброї Україні».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі